Pentru ea

#pantofi oxford #pantofi cu toc #balerini #pantofi #sandale

8 perechi de pantofi pe care fiecare femeie trebuie sa ii aiba

Daca am trai dupa regulile personajului Carrie Bradshaw n-am avea niciodata suficient de multi pantofi. Si chiar daca ne-am dori o camera plina cu incaltaminte de tot felul, tot n-am avea suficienti bani sa ne indeplinim visul. Sunt insa pantofi care n-ar trebui sa lipseasca din garderoba niciunei femei. Daca vrei sa iti fie mai simplu sa te imbraci potrivit cu orice ocazie, atunci tine cont ca ar trebui sa ai aceste opt perechi de incaltaminte:

Balerini nude

 

Balrinii nude sunt solutia ideala pentru orice tinuta, de zi sau de seara. Sunt comozi si poti sa ii iei cu tine in calatorie, fiindca picioarele iti vor fi recunoscatoare. Intrucat sunt atat feminini, cat si casual se potrivesc cu aproape orice ai imbraca, de la fusta, la rochie lunga sau jeans.

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din stil-feminin

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Stilul clonat sau cum ajungi sa porti mereu si mereu aceeasi tinuta

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului